Главная » Статьи » Статьи о мебели

Створюємо і підтримуємо мікроклімат дитячої кімнати

МІКРОКЛІМАТ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ

дитяча кімнатаДітворі слід відвести найбільш світле і сонячне приміщення. Якщо кімнати вашої квартири виходять на різні сторони і добре освітлюються сонцем в різний час дня, тоді кращим варіантом буде розмістити дітей в тій кімнаті, яка виходить на схід або південний схід. Оскільки найбільш корисні і здорові саме уранішні сонячні промені, які освітлюватимуть дитячу кімнату з самого ранку і до полудня. Ці промені не містять великої кількості шкідливого інфрачервоного випромінювання, а навпаки містять хороший і корисний ультрафіолет.Слід також врахувати те, щоб кімната не була прохідною.

Дитяча кімната зобов'язана відповідати певним вимогам - вона має бути світлою і добре провітрюватися. Особисті вимоги до інтер'єру дитячої кімнати обумовлюються психологічними якостями дітвори, які, передусім, залежать від віку і будуть специфічними для кожного віку.

Якщо мова заходить про дитячу кімнату, то не варто забувати про якість матеріалів і обробних робіт. Ясна річ, що це можуть забезпечити тільки досвідчені майстри, але їх послуги обходяться недешево. Проте не варто економити на благополуччі і здоров'ї своїх дітей. Інтер'єр приміщення зобов'язаний відповідати нормам гігієни і здоров'я. Поверхня усіх предметів дитячого інтер'єру повинна добре піддаватися прибиранню, бути теплою і приємною на дотик. Меблі для дитячої кімнати мають бути виготовлені з сертифікованих матеріалів.

Чим більшу кімнату ви віддасте під дитячу, тим вільніше малюк буде в ній дихати, але в той же час вам буде важче підтримувати порядок в кімнаті. Дитяча кімната не має бути занадто величезною. Проте обстановка в кімнаті має бути продумана до дрібниць. У дитячій слід звести до мінімуму кількість пилозбирачів (килими, доріжки, непотрібні речі). Оскільки більшість мікробів, які швидко гинуть в повітрі або в процесі миття, можуть тривалий час спокійно зберігатися в накопиченнях пилу.Але від усього відмовитися неможливо, тому усі розташовані в кімнаті дітей накопичувачі пилу, приміром, м'які меблі, килими, слід регулярно піддавати вологому прибиранню.

дитячі мебліВологе прибирання є головною умовою підтримки чистоти в кімнаті дитини. Окрім цього, цей вид прибирання сприяє регулюванню вологості в кімнаті, оскільки сухе повітря утрудняє дитяче дихання, сушить слизові оболонки, здатне спровокувати загострення захворювань верхніх дихальних шляхів. Як же можна визначити, пересушено повітря в приміщенні або навпаки занадто вологе?

Найбільш легкий спосіб перевірки такий: слід провести по підвіконню мокрою ганчіркою і почекати хвилин 15, якщо за цей час волога випарується, тоді треба зволожити повітря в дитячій кімнаті.  Якщо малюк ще малий, тоді краще відмовитися від акваріума, є небезпека, що дитина його переверне, проте на тому ж підвіконні можливо помістити пару-трійку невисоких квітів. При достатньому поливі квіти здатні забезпечити потрібну вологість в дитячій кімнаті.

Окрім квітів можна також використати різноманітні прилади (зволожувач, іонізатор), які також здатні поліпшити мікроклімат приміщення. Проте в кімнаті дитини краще використати перевірені способи, такі як волога ганчірка, регулярне провітрювання і миючий пилосос.Источник: http://detki-mebel.at.ua
Категория: Статьи о мебели | Добавил: detki-mebel (28.12.2011) | Автор: Михаил E W
Просмотров: 1425 | Теги: дитяча кімната | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Статистика

Форма входа

Категории раздела

Мои статьи [5]
Статьи о мебели [12]
В этом разделе собраны статьи о мебели, советы по обустройству как отдельных комнат, так и самого дома или квартиры в целом, о том как правильно выбрать или подобрать нужную мебель.

Акции

скидка на матрасы

Поиск

Новые статьи

Высококачественные ортопедические матрасы избавят от синдрома хронической усталости!

Замечательное самочувствие и душевное состояние подарит крепкий сон!

Детская комната для подростка.

Детская мебель из дсп или дерева - что выбрать?

Вибір і компонування дитячих мебелів.